Przedmiotem działalności biura jest kompleksowa obsługa finansowo księgowa podmiotów gospodarczych. Swoje usługi kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą.


Celem działalności biura jest odciążenie naszych klientów od wszystkich spraw związanych z wizytami i kontaktami z urzędami skarbowymi i ZUS tak, aby mogli oni zajmować się wyłącznie swoją działalnością.Właścicielem firmy jest Wioletta Gabrysiak, absolwentka kierunku finanse i rachunkowość na wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz administracji w Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Szczecinie, posiadająca wieloletnie doświadczenie w służbach księgowych.
Kwalifikacje zawodowe potwierdzone zostały pozytywnym wynikiem egzaminu przeprowadzonego w Ministerstwie Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia wszystkich rodzajów ksiąg.

Uczestnictwo w szkoleniach oraz ciągłe monitorowanie zmian w przepisach podatkowych pozwala nam szybko i rzetelnie świadczyć usługi księgowe.

Aby zapewnić bezpieczeństwo merytoryczne i finansowe swoim klientom posiadamy ubezpieczenie OC.

Biuro gwarantuje całkowitą poufność wszelkich informacji.

ODBIÓR DOKUMENTÓW OD KLIENTA - GRATIS.
** PRYWATNIE **

Poza pracą uwielbiam podróże. Z namiotem w samochodzie zaglądam na polskie i europejskie campingi. Odwiedzone miejsca dokumentuje w małych foto-galeriach na stronach www.gabrysiak.eu